Instagram
-->

marek ogień photography

 • 01.04.07

  pozdrawian rodzine Pajak.  Andrzej ma sie dobrze, Blazej rowniez.  Stanczyk zawsze je potem pstryka.  Frania, a na frani kielbasa. Smacznego.  +17 a on w rekawiczach, co za pajac. • 03.04.07


  Wampir  WuPe • 12.04.07

  W koncu jakas deskorolka ufff. Wybralismy sie nad zapore, trzech fotografow, dwoch skejterow, do pokonania piecio metrowy mur i wielka przeszkoda co wyglada jak lyzka w koparce. Popykac to tam mozna fest ale jak uslyszelismy alarm to juz mnie wesolo bylo...

 • 13.04.07

  Człowiek szuflada - milion filmów, zdjęć, gigabajtów zajetych na dysku i co z tego... • 14.04.07


  No jest wysoko. Pogoda za milion dolcow. Kocham te gory. Rozkleilem sie, przeniesmy Jasna do BB Coast. • 15.04.07

  no i jest pan jakub, malo brakowalo a spadlby nam na druga strone. • 15.04.07


  komin ze stelazem, nowa stara rap moda. • 15.04.07

  zielony z wroclawia przykleił nosepressa  sławek szwarc również nosepress a do tego chyba poszło zejści bs  plaster też się nie patyczkowal z nosepressami  na szczeście muti lubi robić coś innego - romantyczne fronio • 16.04.07

  chopok, jasna, słowacja • 16.04.07

  1849 mnpm

  piotr i ula się lansują  herman w błękicie  jakub von ziper  kto zna ten zna • 18.04.07

  9 lat, 9 schodów. Co będzie za 5 lat? • 19.04.07

  Zrobiłem podsumowanie całego sezonu z fotek które mi zostały. W sumie to jeszcze tylko majówka i koniec, pomimo że zima była marna to dobrze pojeździliśmy. Był to sezon bardzo kreatywny.

  1. Listopad, Biały Krzyż - no bo gdzie indziej można zacząć sezon jak nie na dubeltówce.

  Krystian Głowacki - transfer nad railem.  2. Grudzień, śniegu wciąż mało, snowparki nieczynne, trzeba kombinować.

  Gniazdo - nosepress zejście salto na twarz  3. Święta Bożego Narodzenia - to chyba już tradycja, że wszyscy spotykają się wtedy na Białym Krzyżu. Wtedy zaczęło się "wyjaśnianie".

  Wojtek Pająk - Wallride  4. Styczeń, Bielsko-Biała. W końcu coś dopadało i można było ruszyć na street.

  Maciek Lepski - nose na murku pod Dworcem PKP Główna B-B  5. Koniec stycznia - otarcie superparku na Stożku w Wiśle.

  Tomek Pyrchla - bs nad beczką  6. 31 styczeń, Szczyrk - 25 schodów, burdel "Siódemki".

  Łysy - fs board  7. Początek Lutego, Szczyrk - nigdzie nie da się skakać, w parkach wieje nudą a rurek streetowych nie brakuje.

  Michał aka Młody Łyżwa - bs 5-5.  8. Snowdays w Ustroniu - Obóz snowboardowy z prosami, na zdjęciu Pawian fs board.  9. Druga połowa Lutego - termika za milion dolców, no jest wysoko jest.

  Halba ziom - trik nieznany jeszcze  10. Pilsko Snowsoul - w końcu dobra skocznia, do tego skutery, muzyka, kiełbaski i nowe przeszkody jibowe.

  Marcelina Eiya Frycz - slide po trapezie
  11. FDK Juliany - oby więcej takich imprez.  12. Połowa marca - robi się już ciepło, w lesie można jeszcze pojeździć i pokombinować podczas gdy w miastach nie ma już śniegu.

  Krzysiek Dubiel - rakienroll na pieńku  13. Koniec marca - no to pięknie, to ten okres kiedy nagle zaczęły się dziać dziwne rzeczy jedna po drugiej: złamane kości, operacje, śruby, wizyty w szpitalach i morfinka.

  Andrzej Stec dzień przed kontuzją 5-0 na przyczepie  14. Prawie kwiecień, jeszcze tylko 3 dni. O skoczniach można zapomnieć.

  Michał Zieliński - 5-5 na zwalonym pniu drzewa  15. Bataleon piknik - plus 15C, muzyka, kiełbaski, świetna atmosfera, śmieszne przeszkody w postaci wanien, kaloryferów i lodówek.

  Maciek Lepski - rakienrol w błękicie  16.Jasna, Chopok - to nasz ostatni wyjazd przed majówkowy, chyba już tylko tam da się pojeździć w snowparku i w BC.

  Jakub Kamel Poncz Choncz - croppin fs 5
 • 29.04.07

  No i wróciliśmy z L2A z ekipa forty-four.pl. Wkrótce pełna fotorelacja. Na zdjęciu w amoku alkoholowym świeżo malowany Wojtuś waleczne serce. Poszedł spać o 7 wstał o 9 odpalił żubróweczke o 11. Ach no i pamiętajcie, nie skaczcie przez płot nie wiedząc co jest po drugiej stronie.