Instagram
-->

marek ogień photography

 • Wojtek Pająk idzie WYSOKO! 19.01.12

  Razem z Wojtkiem udaliśmy się na rekonesans i poszukiwanie miejsc do zdjęć. Totalnie z głupoty znaleźliśmy tą miejscówkę. Wojtek poszedł WYSOKO, na oko w najwyższym pukcie był z 7m nad ziemią! Na zdjęciu Wojtek leci z tailem.
 • Team Burn Jasna 13.01.12

  To były dwa długie dni na Chopoku, dwa dni solidnych zmagań z puchem. Jak dla mnie Wojtek Pająk nadał nowe tor polskiemu snowboardingowi i myślę że popchnął go w miejsce, którego nasza scena jeszcze nie miała okazji posmakować. Brelok, który pomimo tego że jest prawdziwym parkowo-pipowym riderem udowodnił że w puchu też potrafi się świetnie bawić. Marek Doniec był wszędzie razem z Wojtkiem i pokazał jak bardzo jest kreatywnym narciarzem no i Michałek z Kubą którzy nie odstawali od reszty o krok. Dzięki chłopaki za świetną współpracę!
  Mam nadzieje że więcej zdjęć wszyscy będziemy mogli potrzymać w rękach na papierze a nie przesuwając palcem na kilkucalowym ekranie telefonu.

 • Donovale 10.01.12

  Po piątkowym dniu w Zako z samego rano ruszyliśmy w stronę Donovali. Pogoda, która niestety zwiodła nas w Zako również u naszych Słowackich sąsiadów nie była wyjątkowa. Oto kilka teamowych strzałów.
 • Burn Team Zakopane 06.01.12

  Zawitaliśmy z teamem Burn do Zakopanego. Pogoda nas nie rozpieszcza i chyba aż takiej zamieci się nie spodziewaliśmy.
 • Biały Krzyż 05.01.12

  Biały Krzyż. Taka zima...
  Agu - łorsoł slajd


 • Zima w Szczyrku 26.12.11

  Typowy dzień w górach - długie wyjazdy, krótkie zjazdy, wesoła atmosfera, kilku bardzo utalentowanych snowboardzistów na miejscówce i strasznie gówniana pogoda.
 • Burn 15.12.11

  Kilka tygodni temu pisałem o wyjeździe na Stubai. To był pierwszy wyjazd związany z teamem Burn którego blog możecie śledzić tutaj. Wojtek Pająk, Michał Ligocki i Tomek Wolak z którymi mam okazję współpracować to naprawdę świetni i utalentowani snowboardziści. Wszyscy mają masę kreatywnych pomysłów, które mam nadzieje zrealizujemy w tym sezonie. Jest mi bardzo miło, że mogłem zacząć współprace i zostać fotografem Burna w tym sezonie!
  Wkrótce w sklepach z prasą powienien pojawić się nowy Snowboard Magazyn a w środku artykuł o teamie Burn przedstawiony moimi zdjęciami.
 • Stubai 01.12.11

  Kilka dni temu wróciłem ze Stubaiu. Jako fotograrf mam okazję brać udział przy bardzo fajnym "projekcie" który niebawem ujrzy światło dzienne. Pogoda była idealna, sympatyczna i wesoła atmosfera, super współpraca za co wszystkim dziękuję. Myślę że niebawem będę mógł podzielić się kilkoma zdjęciami z Wami. Tymczasem artystyczny strzał ze Stubaiu gdzie ponoć od połowy października nie widzieli śniegu. A w poniedziałek znowu ruszam w trasę tym razem coś zupełnie innego. Może uda mi się na jakiś strzał z drogi jeżeli pozwolą na to warunki.

  PS
  Z innej beczki - osoby które nabyły moje zdjęcia proszę o odpowiedź na mail gdyż nie mogę z Wami nawiązać kontaktu. Dzięki!


 • mervin factory, lib-tech, gnu, roxy, port angeles 05.12.09

  Port Angeles, za oknem motelowym zatoka a za nią Kanada (wysoka 5 Magda). Generalnie była to najgorsza podróż mojego życia. Miała trwać 15h a trwała 35. Każdy samolot do którego wsiadałem był opóźniony a na koniec 3h wojaż samochodem. W każdym razie jestem tutaj z Markiem Sąsiadkiem, zabrał mnie ze sobą jako fotografa. Fabryka Mervina - Lib-Tech, Gnu, Roxy. Dzisiaj zwiedzałem całą tą fabrykę - "hand made snowobards" i to chyba jedyne takie miejsce na świecie. Jest też kilku pro, Zack Lech i Jakob Wilhelmson i może będzie ktoś jeszcze. To tyle, idę w sen co dalej zobaczymy. • jibbing cup 24.11.09

  dzisiaj zakończyliśmy jibbing cup. na foto poniżej gniazdo i jego szalony prześlizg. • oto foto pierwszy snieg 17.10.09

  zastanawiałem się dzisiaj rano jak zrobić zdjęcia że jednak jest śnieg. nie chce mi się wrzucać pięcset czterdziestego dziewiątego milionowego zdjęcia lasu, snowboardzisty na handrailu i paru innych rzeczy których już fotografować nie ma sensu. dlatego dzisiaj trochę inaczej, pierwszy dzień zimy, która będzie napewno inną zimą.
  PS
  nic dzisiaj nie odjechałem gdyż jestem turbo janem! • leci se 26.04.09

  staszek karpiel z rybcoka 10 że "hello" • snowboard 07.04.09

  od lewej: skoczek bez kolana, skoczek z nowym kolanem, skoczek z warszawy z dwoma kolanami, skoczek z warszawy bez kolana.  od lewej: skoczek bardzo młody, skoczek młody, skoczek jeszcze młody, legenda • epickie dzien 05.04.09

  mieliśmy prawdzie cali weather przez ostatnie kilka dni. nigdy wcześniej nie zjeżdżał z parku o 20. w sumie celowo czekaliśmy tam tak długo, tylko po to żeby było odpowiednia światło i kolory. na kornerze leci nieśmiertelny action man dziara. tak przy okazji jak ktoś znalazł ostatnio gogle electric białe w paski to miło by było gdyby oddał panu dziaretowi. • 29.03.09

  epicka pogoda. wczoraj odbyły się mistrzostwa świata w kategorii nieolimpijskiej quarter pipe. danny kass, terje i paru innych janów odpadło w kwalifikacjach gdyż nie wiedzieli jak dojść na miejscówkę. jedyne 23m nad kokpitem latali dziara, muti i krzysiu.

  PS.
  tak śnieg jest niebieski, zawsze był i zawsze będzie.
  chciałbym pojechać do parku yellowstone

 • wampir 19.03.09

  miałem coś napisać ale mi nie idzie. wampir beklip. • epic day 14.03.09

  To był kolejny epicki dzień. liczyłem dzisiaj na mistrz mgłe, brzydką pogodę bo miałem jakąś swoją wizję. niestety termika była za milion dolców, paryski błękit, rozkeiłem się dzisiaj z dwadzieścia siedem razy, może dwadzieścia osiem, poprostu miękka serowa bułeczka. skrzyczne jest dziwne, chyba nie lubię tego miejsca a foto zrobiłem bo całkiem przyjemnie wygląda ten słup ośnieżony. foto dwa to krzysiu dubiel i fs rodeo w powder.

 • fiat big air foto 02.03.09

  fiat big air foto. oto kilka strzałów z sesji treningowej i z eventu samego. cała fotorelacja na VIMO.PL - KLIK KLIK • fiat big air foto 01.03.09

  fiat big air. było naprawdę dobrze. wydaje mi się, że w końcu wchodzimy w ere nowych eventów snowboardowych i narciarskich, robionych naprawdę profesjonalnie i na ogromną skale bez flag i miliona gównianych banerów. step up robił mega wrażenię stojąć pod nia czy na samej górze i oglądając chłopaków na najździe. można było poczuć się jak miękka serowa bułeczka. brawo dla chłopaków za organizacje a na vimo.pl fotorelacja może jutro lub w poniedziałek, czek czek czek repablik!
  PS
  foto z błekitem to foto z treningu
  foto z niebiem czarnym to foto po godzinie 16.24
  lubię rybie oko, jest sympatyczny
  lubię bebechy różnych przeszkód
  idę w sen, papatki

 • lambada w kasynie 26.02.09

  pierwszy!Starsze wpisy
Nowsze wpisy