Instagram
-->

marek ogień photography

 • Donovale 06.02.13

  Warunki pogodowe uniemożliwiły nam wyjazd w Alpy. Razem z Brelokiem i Maxem wybraliśmy się do Donovali. Z racji że mam ostatnio do testów Canona Eos-M postanowiłem sprawdzić co można z nim ciekawego zrobić podczas takiego szybkiego skoku na Słowację. Znalazłem ciekawy hipsterski bajer do robienia zdjęć BW z ziarnem. Oto efekt.
 • W drodze 13.02.13

  Foto z szuflady - Islandia.

  Jest coś magicznego w pustych drogach, można poczuć się zahipnotyzowanym, nie chce się patrzeć wstecz, ma się tylko ochotę jechać dalej i dowiedzieć co jest za kolejnym zakrętem. Tak właśnie pamiętam Islandię.
 • Dolina 5 Stawów 22.02.13

  W tym tygodniu wybraliśmy się z teamem Burna - Wojtek Pająk CZYTAJ Spajda, Michał Ligocki CZYTAJ Lajgoki oraz z bardzo dobrym kamerzystą Piotrkiem Kabatem CZYTAJ Kabix do Doliny 5 Stawów. To był bardzo odkrywczy i udany wyjazd, poznaliśmy nowe miejsce, które kryje w sobie niesamowity potencjał, Wojtek Pająk tryskał energią w każdej minucie, Brelok przez całą drogę do doliny opowiadał o pasztecie ze strusia a Piotrek marzył o tym żeby zdjąć z pleców plecak przez który wyrabia się tylko i wyłącznie "mięsień przesłony". Po ciężkim nocnym dojściu do celu od samego rana pomiatała nami pogoda jak chciała przez co musieliśmy w mlecznych warunkach wracać do schronu. Drugi dzień okazał się bardzo owocny i od wczesnych godzin rannych delektowaliśmy się widokami, śnigiem oraz czystym snowboardingiem.