Instagram
-->

marek ogień photography

 • Keine Rose ohne Dornen 03.05.09

  nie wiem dlaczego i skąd to się bierze ale austriaczki są straszne daremnie mało inteaktywne i niesamowicie połowoicznie lub całkowicie brzydkie. GROSS GOT, salutujesz jak niemiec i pogadane. a na zdjęciu max w oddali zmęczony cieżkimi dialogami o godzine 1130. wszystkiego najlepszego z okazji 08:22 rano 3 maja. • spokoo 09.04.09

  dostałem przed chwilą bardzo spoko link. jaram się! kto nie był w nyc to może sobie też go troche pooglądać z bardzo ciekawej perspektywy, kto był też się powinien zajarać. muzyczka może drażnić no ale nic, death metal też by tam za bardzo nie pasował. widok downtown wygląda kozacko. generalnie wszystko mistrz, przydałoby się jeszcze kilka innych ujęć, ja poproszę z union square - KLIK KLIK NYC.
 • thank you from the mountain 10.03.09

  Bardzo miła rzecz spotkała mnie początkiem tego tygodnia. Otrzymałem bardzo miłe wspracie ze strony burton polska, od Łukasza Kosmowskiego. Zostałem zaopatrzony w nowy foto plecak - zoom pro pack. Wygląda naprawde na solidnie wykonany, ma wstawkę metalową dzięki której trzyma kształt, komora na sprzęt foto jest wyjmowana i całą można edytować, masa kieszonek no jest bardzo wygodny. Wydaje mi się, że będzie się bardzo dobrze spisywał. Łukasz jeszcze raz wielkie dzięki, przybijam bardzo wysoką 5. A no i jeszcze dzięki straszy bracie Paparafi bo chyba też w tym maczałeś palce - thank you from the mountain.
  PS.
  wcześniejszy fotoplecak wiele przeżył, zalało go, zasypało go, zamarzł, przejechany był dwa razy autem, generalnie dużo się z nim działo, z resztą chyba widać jak wygląda. • joł 30.01.09

  no to lece. oby się udało pstryknąć spoko action. biorę rusa hehe kodak gold, taaa kodak gold cwaj handret brzmi ambitnie. jeszcze jakieś dwie koniki kupię i będzie luuxus. nooo to papatki (rewelacyjne słowo to papatki)
  PS
  tomek jeżeli czytasz to nie będziemy w nocy, nie ma szans. raczej rano, tak wyszło niestety, będziemy dzwonić, piona! • 5 16.01.09

  fuck my, mam kryzys muzyczny. 5 piosenek które ostatnie męczę: 1. buena vista social club - chan chan 2. johnny cash - falson prison 3. santo gold - l.e.s. artists 4.marlen shaw - california soul 5. bill withers - lovely day. czuje się jak miękka serowa bułeczka. ma ktoś 5 spoko numerów?
 • haters 28.12.08

  wraz z pawłem menelem karasińskim dziękujemy naszym bielskim "kolegą" za zabranie nas na swoje tajne sesje streetowe. lucek super zdjęcia super! chłopaki have fun i nie proście że ktoś coś chce jakieś zdjęcie użyczyć. tak jestem haterem takich akcji. jutro też wam życzymy super tajnego streetu na super tajnych przeszkodach żeby nikt nie obijał sie o 20 lamp bla bla bla.
  PS
  jak wjadą wam psy jutro na sesje streetowom to jakby co to ja dzwoniłem :*
 • ech 14.12.08

  AND THE SIX WILL BE THE...
  oto zdjęcie z dnia dzisiejszego, krzysiu dubiel wykonuje ekwilibrystyczną sztuczkę zwaną fs 900 nose z kotem pod ręką na białym krzyżu. skocznia k20. śnieg naturalny. lądowanie naturalnie. (jeżeli nie widzisz zdjęcia odświeżaj tak długo aż zobaczysz ;*)

 • szajs 26.11.08

  mój przyjaciel krzysiu dubiel podczas tureckich wojaży zdobył takie coś • z rybcoka 20.11.08

  bardzo tęskniłem za rybcokiem. w ogóle go ostatnio nie używałem i poczułem potrzebę użycia tego oto obiektywu. poniżej zdjęcie lasu w mgle. zdjęcie jest mocno kryzysowe dedykowane nowej stajnii: stajnia mgła maxbmx & dubiel topcat.
  Ola maricons! (co z hiszpańskiego znaszy siema pedały!) • a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w y z 18.11.08

  puta madre loco termika! • takie tam marzenia 05.11.08

  poszedłbym z nim na zdjęcia...
  bardzo bym się jarał
  a muzyka to "Hold On I'm Coming" - Sam & Dave


 • fuck you haters 30.10.08


 • dajesz bogdan! 15.10.08

  dajesz bogdan tour! • dla mnie bomba! 04.10.08

  lubię niebieski kolor bo jest fantastyczny bo go lubię.
  iso500 f4.0 1/milionowa
  kolejny raz przekonałem się jak bardzo nie lubię robić zdjęc na eventach. nie że nie lubię na nie jeździć ale cały ten szajs oflagowania i pstrykanie banerów jest najgorszą i najbardziej nierozwojową rzeczą na świecie. człowiek stoi w miejscu i nic nie robi tak naprawdę. tak oto pstrykając ludzi, akcję i kryzys zaczynam pstrykać durne krople na namiocie. przeglądając bardzo ciekawy link ze zdjęciami lifestylowo deskorolkowymi zdałem sobię poraz kolejny sprawę jakim jestem janem i jaki kryzys jest na tym blogu. mam nadzieję że to co się stanie za niecałe dwa tygodnie obudzi we mnie jakiś instynkt mniejszego jana i upoluje coś mniej kryzysowego niż kryzys czy taki oto blogowy przerwnik bądź dodatek w postaci kropli na namiocie. nie sądziłem że będzie to aż tak długo notatka a że jestem nachalany redbullami i kawą to tak wyszło. przy okazji cieszę się i pozdrawiam mojego przyjaciela michała który wrócił z us and a. herzliś wilkomen zu poldon kantrysajd. • 4w1 07.09.08

  japonki na betonie • pocztówka z usa 06.09.08

  pocztówka z usa. wysoka 5 mutek. czekam! • z gory na dół foto 06.09.08

  fantastycznie!!! na serio super. super marek, suuuuuper! • ochyda 03.09.08

  bestia! • maxymilian 09.07.08

  max gra w inwazje jakąś

  12:40:50 AM maxel: KURWA CZŁOWIEKU ROZJEBAŁEM CAŁĄ AFRYKEEE
  12:40:52 AM maxel: i PÓŁ AZJI!!!!
  12:41:03 AM mm: hehe
  12:42:21 AM maxel: warszawa przetrwała
  12:42:47 AM mm: buhahahaha
  12:45:39 AM maxel: ide dojechac moskwe
  12:47:16 AM mm: dobrze
  1:11:30 AM maxel: ale kurwa rozjebałem pół ameryki :(
  1:11:33 AM maxel: biedny mutek
  1:12:17 AM mm: hehe

 • ciota ciota ciota 09.07.08

  lysy steven mclysy kojot francuski
  5:14
  miałem to na filmie
  mm
  5:14
  pójdziemy tam na foty jutro?
  lysy steven mclysy kojot francuski
  5:15
  hmm
  5:15
  no kurde nie wiem
  5:15
  nie chce mi sie wywracac


Starsze wpisy
Nowsze wpisy