Instagram
-->

marek ogień photography

  • Danke Szyn Her Kapitan Wielgus 09.12.10

    Dzisiaj miałem okazję asystować mojemu koledze, fotografowi Rafałowi Wielgusowi. Pomimo zimna było bardzo kreatywnie i pozytywnie. Papa Rafi to taka osoba która zawsze mnie czymś ciekawym zaskoczy, nigdy nie wiem kiedy i jakiego asa wyjmię z rękawa. Zauważyłem taki fakt w moim życiu fotograficznym to że każda rozmowa z nim lub współpraca ma jakiś na mnie wpływ, nadają jakiś sens moim myślą związanych ze zdjęciami. Chodzi mi o to że Rafał ma ogromny bagaż doświadczeń i w tym co robi jest poprostu świetny. Jakby nie było do dziś i wiem że zawsze jego prace będą dla mnie inspiracją i motywują do kreatywnego działania.


  • facebook to cieć malinowy. 10.12.10

    To jest taki tekst że każdy to se może normalnie na tapete ustawić jak rano wstaje! Jest w tym sporo prawdy. Okey bez bicia, skasowałem profil i wchodzę czasem z profilu dziewczyny ale... nie muszę spowiadać się światu o 7.30 rano że mam kaca jak stu pancernych w bunkrze i nie muszę czytać stu opisów jak kto dzisiaj posmarował kanapke masłem. Dankeszyn i następny w wpis mam nadzieję że będzie taki o jakim myślę i taki że jak go będę pisał to będę szczęśliwy że udało się to co ma się dopiero udać.


  • 26.12.10

    Nie mam netu. Nie mam za bardzo czasu. Spoznione Wesolych Swiat dla wszystkich. Jak tylko bede mial wiecej czasu na net wrzuce foty. Bajabongo!