Instagram
-->

marek ogień photography

 • biały krzyż 03.12.08

  BK locals i BK young bucks

 • 6 grudnia 06.12.08

  where is doublebarrel handraile yyyyy?
  aaa sory dziewczyny zepsułem wasze portrety. • biały krzyż 07.12.08

  bk, keep it local. dwa dni dwie różne pogody. zima wróciła!

 • ech 14.12.08

  AND THE SIX WILL BE THE...
  oto zdjęcie z dnia dzisiejszego, krzysiu dubiel wykonuje ekwilibrystyczną sztuczkę zwaną fs 900 nose z kotem pod ręką na białym krzyżu. skocznia k20. śnieg naturalny. lądowanie naturalnie. (jeżeli nie widzisz zdjęcia odświeżaj tak długo aż zobaczysz ;*)

 • 18.12.08

  dog walked me out • oscyp contest foto 20.12.08

  money shots czyli robiłem zdjęcie na oscyp contest gdzieś w polsce. generelnie event luxus. handrail pierwsza klasa serio serio, miękka bułeczka. na zdjęciu mateusz zielonka nose grind. fotorelacja już jutro na VIMO.PL
  a właśnie, piękny słup w tle, żeby nie było że nie robie już zdjęć kablom!

 • oscy jam foto 20.12.08

  ta prze sympatyczna pani sprzedawała skarpetki
  noo koło chałpy cieżko cieżko
  zdrowie artur
  bebechy wallride, jaram się tymi bebechami, jest w nich to coś. PJ (wysoka 5 PJ dobrze Cie było widzieć, jakby co to jutro julki) robi cab 2 albo normane 2 na boro.
 • haters 28.12.08

  wraz z pawłem menelem karasińskim dziękujemy naszym bielskim "kolegą" za zabranie nas na swoje tajne sesje streetowe. lucek super zdjęcia super! chłopaki have fun i nie proście że ktoś coś chce jakieś zdjęcie użyczyć. tak jestem haterem takich akcji. jutro też wam życzymy super tajnego streetu na super tajnych przeszkodach żeby nikt nie obijał sie o 20 lamp bla bla bla.
  PS
  jak wjadą wam psy jutro na sesje streetowom to jakby co to ja dzwoniłem :*
 • hater 2 30.12.08

  dzisiaj kolejna notka. z racja że na policje nie dzowniłem bo tele się rozładowało. za to chciałem napisać że któryś jan narciarz z jakieś cześci polski między godziną 14 a 17 przerysował mi mój szwalcblad podczas gdy stałem w kolejce na orczyk. wiem o nim tyle, miał narty i pare kijków, rękawiczki na -20C, sztywne buty i kask i taki typowy narciarski dres w rozmiarze damskie M. jeżeli ktoś go zobaczy niech mu jutro sprzeda strzał w ten wielki hełm na głowie.
  i jeszcze jedno - the best thing i did in my life was not ski!
  wiszuję wszystkim wszystkiego dobrego w nowym roku.mam nadzieje że wasz 2008 rok nie był tak daremnym i kryzysowym rokiem jak mój. to chyba na tyle i wysoka piona dla wszystkich.
  PS
  albo jednak nie będę pisał.

 • koniec 31.12.08

  ok to tyle tego 2008 roku. dwa ulubione strzały z całego roku. to z łysym ma swoją dość nieciekawą historię i to był jeden z najgorszych dni w moim życiu a to drugie to pełen spontan w berlinie. na ostatnią chwilę w ostatnią godzinę udało nam się skoczyć na tą miejscówkę, prywatna minirampa pro ramposkoczka jurgena horrwartha.
  foto foto foto chyba dałem dupy trochę z fotami w tym roku. body które mam mnie już ogarnicza, w 2009 trzeba je zmienić bo jak to mawia rene trzeba mieć styl jak mercedes kiedy wszyscy jeżdż starą mazdą
  poszło mi w tym roku chyba z 5 statywów, dwie lampy, jedna wciąż w naprawie od lipca, bomba! obiektyw też jeden poszedł chociaż ostatnio znowu działa, dziwne. plecak foto rozpada się, przejechaliśmy go dwa razy autem, raz sam a raz z krzysiem dubilem, zalałem cały sprzęt wodą i kolą, prawie raz utopiłem sprzęt na jeziorze, mam w nim tone paprochów i różnego ścierwa, jest rozcięty w 5 miejsach więc jak ktoś chce kupić plecak za 5000zł to sprzedam
  myślę co tu dopisać ciekawego jeszcze z 2008 roku. aha posypały się pierścionki w tym rok, szok szok. jeden, drugi, trzeci, czwarty, piąty, sześcidzesiąty dziewiąty. nie wiem w sumie co o tym sądzić ale gdzieś kiedyś w jakieś piosence był tekst "Hold on to 16 as lang as you can, Changes comin round real soon, Make us women and men". aaaa i kot był hehe, śmieszny i dziwny no ale jest. więc piona kocie krzysia bo w 2009 wujek marek wpadnie z trutką! hmm co jeszcze ciekawego... a temat dziewczyny czyli temat rzeka. no tutaj to jak na lodowisku, jak Ci dadzą gówniane łyżwy to choćbyś kombinował jak się da to i tak się wypieprzysz. generalnie jak się jeszcze gra cały czas na tym samym lodowisku to też średnio się robi, kiepski lód, wszystko to samo, trzeba tym rzucić wpizdu i przejść gdzie indziej najlepiej na biegówki.

  PS vimo.pl yes yes yes i szkoła triku 2 - so much fun!