Instagram
-->

marek ogień photography

 • Running session 06.11.13

  More than ten days ago I did a few photo sessions for Nutrend Supplements. First day was with runners.

  Więcej niż 10 dni temu robiłem kilka sesji zdjęciowych dla Nutrendu (suplementy diety). Pierwszy dzień spędziłem z biegaczami...

 • Arek Perin dla Nutrend 12.11.13 • Coroczny Obóz Przygotowawczy TKT 18.11.13

  W ten weekend Towarzystwo Krajoznawcze Teges Wojtek Pająk, Michał Ligocki, za kamerą utalentowany Piotr Kabat oraz ja wytegowaliśmy w góry na tego. Tam tegowaliśmy biwakowanie, tego na ogniu tegowała się kura. Generalnie każdy powinien sobie wytegować poniższe video. Było wesoło, było magicznie pod względem pogodowym, było wygodnie, ciepło i smacznie. Po prostu w weekendy trzeba chodzić i tegować tak jak TKT.

  BESKIDZKI TEGES 2014 from Piotr Kabat on Vimeo.
 • Mellow Livin' 2 22.11.13

  To był nasz ostatni wyjazd zeszłego sezonu. 7 dni, które spędziliśmy we Flachauwinkl oraz w Planai. Za kamerą Kamil Śliwka a przed nią Michał Ligocki i Wojtek Pająk. Poniżej wrzucam drugi odcinek Mellow Livin' oraz dwie fotki z tego wyjazd. Niektórzy z Was mogą nie zauważyć różnic, Brelok ma zdjęcie w puchu a Wojtek w parku. Zrobiłem to po części celowo. Wojtek nie jest już najmłodszym snowboardzistą, w 100% odnajduje się w głębokim puchu, ma stanie którego w tym kraju nie ma nikt a jednak wciąż potrafi wjechać do parku i skoczyć tak jakby miał 19 lat. Natomiast Brelok praktycznie całe życie spędził w parkach i pajpach, szlifując formę na zawody i olimpiady. Poniższe zdjęcie z Michałem ma świadczyć o tym, że w puchu zaczyna radzić sobie coraz lepiej i jeżeli przeniesie to wszystko co wyniósł z parku w backcountry to razem z Wojtekiem będą stanowić team z którym będzie można robić wszystko. A ja mam nadzieję, że będzie mi dane być tam i stać po drugiej stronie obiektywu... Amen.

  MELLOW LIVIN' #2 from michal ligocki on Vimeo.