Instagram
-->

marek ogień photography

 • Mała Fatra 01.11.11

  Miniony weekend spędziliśmy w (Czechosłowacji) Małej Fatrze, zdobiliśmy szcześciotysięcznik Wielki Rozsutec. Pogoda siadła praktycznie idealnie, miejsce jest piękne, masa fajnych szlaków ze stromymi fragmentami gdzie trzeba trzymać się łańcuchów, po drodze kilka kanionów z wodospadami, generalnie extra. Szkoda tylko że niektórzy Czechosłowacy są jacyś zaciśnięci.
  Więcej zdjęć na blogu Krzysia Dubiela - KLIK KLIK
  PS
  Ostatnie zdjęcie miałem nie wrzucać ale nie mogłem się powstrzymać. Sory Kasia sory Krzysiek.

 • Jesienny kolarz 07.11.11

  Jesienny kolarz Marcin Gmerek w środowisku kolarskim Murzyn.
 • Rozpoczęcie sezonu snowboardowego 07.11.11

  Zapraszam wszystkich serdecznie w sobotę do Decade na rozpoczęcie sezonu snow i na małą "wystawę" moich zdjęć.

 • ostre koło 08.11.11

  Niewidoczny hamulec ostrym kołem.


 • NOCNE NIEBO 09.11.11

  Naoglądałem się ostatnio "timelapsów", fot na blogu Maćka Kopanieckiego i oto pierwsze zdjęcie z długim czasem naświetlania. W sumie wcale nie jest to jedno zdjęcie a jest ich 36 każde otwarte na około 2 minuty.  TimeScapes: Rapture from Tom Lowe on Vimeo.

 • twitter 14.11.11

  Na dole bloga możesz śledzić mój Twitter.
 • Foto druk 14.11.11

  Nareszcie jest to na co tak długo czekałem, udało mi się znaleźć labolatorium w którym mogę drukować zdjęcia. W końcu mogłę dokończyć swoje portfolio - OGIENPHOTO.COM. Brakuje jeszcze kilku zdjęć, są newsy, jest kilka różnych działów ze zdjęciami no i jest najważniejsza rzeczy - SKLEP. Od teraz każdy z Was może kupić moje zdjęcie na papierze, nie tylko te które mam wystawione w swoim sklepie ale praktycznie każde na blogu. Papier Ilforda 265g, matowy lub błysk, idealnie odwzorowane kolory, świetna ostrość, wywoływane w labolatorium nie jakiś tam druk cyfrowy, wszystko to na co tak długo czekałem i co uważam za priorytet jeżeli szukasz zdjęcie na własną ścianę i chcesz żeby było idealne. 3 różne wielkości 30x45cm 40x60cm i 70x90cm. Każde zdjęcie ma 1cm białą ramkę (która jest opcionalna) oraz w prawym dolnym rogu mój mini poddpis. Ceny znajdziecie w dziale STORE na moim portfolio. Poniżej kilka zdjęć papieru które i tak nie oddadzą tego jak wygląda on na żywo. Jeżli ktoś miał okazję to mógł zobaczyć je w sobotni wieczór w klubie Decade podczas rozpoczęcia sezonu snowboardowego. Zainteresowanych proszę o kontakt - ogienmarek@gmail.com


 • Nowe foto w STORE 18.11.11

  Dodałem kilka fotek do SKLEPU

 • Rocket Crew 18.11.11

  Film Piotrka Kabata z ekipą Rocket Crew z 2010 roku. WOW. Dawno nie widziałem tak świetnego montażu i ujęć. Mistrzowskie kadry, które poprostu widzę odrazu jako dobre zdjęcia DH. Brawo Piotrek, wysoka 5 dla Ciebie no i chłopaki mistrz, jaram się. Chce mi się iść z Wami na zdjęcia :)

  Rockets Crew 2010 from Piotr Kabat on Vimeo.

 • Surf Mag Galeria 21.11.11

  Zapraszam wszystkich do pierwszego numeru online magazynu SURFMAG . Wygląda extra i w środku jest sporo ciekawego materiału. Na samym jego końcu mała galeria związana z moją osobą. Andrzej, bardzo dziękuję za pomysł i wsparcie a wszystkich zapraszam do lektury.


 • W drodze 23.11.11

  W trasie przez kilka dni.
  Poniżej stare zdjęcie z Doliny Śmierci