Instagram
-->

marek ogień photography

 • Ostre Koło 01.10.11

  Test nocny 1. Konstrukcja która Marcin, mój brat i ja stworzyliśmy na parkingu dzisiaj do podtrzymywania aparatu z lampą była solidnie toporna i składała się ze statywu, mopa i gryfu z siłowni. Zużyliśmy 2 sznurówki i rolke taśmy klejącej. Pocket do lampy, pocket do aparatu i pocket w recę i tak próba za próba z różnymi czasami, przesłonami i mocą lampy. Generalnie konstrukcja do trzymania aparatu zawiodła bo telepała się jak maturzystka przed wynikami i trzeba stworzyć nową, pewien obraz rysuje mi się już w głowie i niebawem zajmę się budową...
  W roli operatora ostrego koła Marcin lub w środowisku atletów znany jako "Trener Osobisty". Dankeszyn!

  PS
  Czy ktoś wiedział że ten październik będzie miał 5 poniedziałków, 5 niedziel i 5 sobót i to się zdarza raz na 823 lata haaa!

 • Bestwian chopki 01.10.11

  Trafiłem dzisiaj do Bestwiny do rowerowego parku. Nigdy nie widziałem bmxowców na żywo na takim poziomie i byłem bardzo zaskoczony jak dobrze jeżdżą. Napewno wrócę tam jeszcze na zdjęcia. Poniżej kilka szybkich strzałów a na nich Tomek "placek ziemniaczany" Dziki łapie wentyl, Marcin "Śledziu" superman i nieznany mi rider 360 na trzecim zdjęciu.
  PS
  Podziękowania dla stajni Menel-Dubiel za statyw. • PTG SKATE PLAZA 17.10.11

  PTG PLAZA.

  Kilka strzałów ze SkatePlazy w Katowicach. Zdjęcia mało oddają klimat miejsca, myślę że każdy musi pojechać i zobaczyć to na własne oczy. Ja nadal nie mogę wyjść z podziwu.

  Marcin Myszka - fs rail.  Andrzej Naras - olie przez wszystko!  Andrzej Kwiatek - fs melon z fali.